sklepik2logoemail

Visit

Today: 1

Month: 2054

All: 145065

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

reklama płatna

 

niedziela

 

PRZYJMUJEMY ZAPISY

NA NIEDZIELNE ZAJĘCIA

Sprawdź nas i dołącz do nas

Zapisy:

602 252 852

666-039 598

lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Szkoła Pływania DELFIN istnieje przy Kartuskiej Pływalni NECZK od 2005 roku. To najstarsza szkoła pływania w Kartuzach która działa od momentu powstania pływalni.
Szkoła zajmuje się  nauką i doskonaleniem pływania dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pływaniem sportowym. Pracujemy z dzieciaczkami  i dziadkami. Nauczamy w grupach od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w niedzielę w godzinach porannych (dokładny grafik w zakładce kalendarz spotkań). Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na uczelnie sportowe oraz układamy indywidualne treningi dla profesjonalistów.
 Trenerami szkoła są byli pływacy- trenerzy  pracujący z kartuskimi pływakami (Sebastian Cieśliński , Arek Zalewski), a trener Arek Zalewski posiada najwyższe uprawnienia trenerskie i współpracuje z pływacką kadrą narodową i kadrami wojewódzkimi. W szkółce pracują również wykwalifikowani, sprawdzeni i solidni instruktorzy- byli kartuscy pływacy.
 Wychowankami trenerów są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach dzieci, młodzików, juniorów i seniorów. To rekordziści Polski i zawodnicy Pływackiej Kadry Narodowej.
ZAPRASZAMY...  PRZYJDŹ DO NAS A UZYSKASZ KAŻDĄ POMOC W DZIEDZINIE PŁYWANIA