sklepik2logoemail

Visit

Today: 0

Month: 2225

All: 140975

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Starty kartuskich pływaków w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Warszawie

2 rekordy okręgu i 3 złote medale Michaliny Grzech.

Doskonałe starty Pauliny Burdon i Natalii Formela.

Start Kartuskich pływaków, w „Otwartych Zimowych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu – Roczniki – 2010, 2009, 2008,2007, 2006 i starsi, Warszawa, 4 – 5.12.2020.


Koniec roku, to dla każdego pływaka czas, kiedy trzeba po ciężko przepracowanym roku w swoich koronnych konkurencjach, popłynąć najlepsze czasy. Czasy, które pozwolą poprawić rekordy okręgu, zająć jak najwyższe miejsca w „Swimrankingu”. „Swimranking” to nic innego jak końcowa lista najlepszych czasów, uzyskanych przez pływaków w danym roku, w danych konkurencjach w Polsce.


Również zawodnicy sekcji pływackiej GKS Cartusia, z takim nastawieniem wystartowali w „Otwartych Zimowych Mistrzostwach Warszawy w dniach 4 – 5.12.2020, na basenie 50 metrowym.

Osiągnęli następujące wyniki:

-rocznik 2007
50 m stylem grzbietowy kobiet: pierwsze miejsce Michalina Grzech, z czasem 31,88 i rekordem Pomorskiego Okręgu Związku Pływackiego, trzecie miejsce Paulina Burdon, z czasem 32,73.
100 m stylem grzbietowy kobiet: pierwsze miejsce Michalina Grzech, z czasem 1:08,70 i rekordem Pomorskiego Okręgu Związku Pływackiego, trzecie miejsce Paulina Burdon, z czasem 1:09,66, ósme miejsce Maja Gajewska, z czasem 1:16,00.
200 m stylem grzbietowym kobiet: pierwsze miejsce Michalina Grzech, z czasem 2:31,21, drugie miejsce Paulina Burdon, z czasem 2:32,39.
100 m stylem klasycznym kobiet: piąte miejsce Amelia Skorowska z czasem 1:25,21, dziesiąte miejsce Zofia Turowska, z czasem 1:34,77.
200 m stylem klasycznym kobiet: trzecie miejsce Amelia Skorowska z czasem 3:00,98, piąte miejsce Zofia Turowska, z czasem 3:18,96.
200 m stylem dowolnym kobiet: siódme miejsce Maja Gajewska, z czasem 2:26,21.
50 m stylem klasycznym kobiet: czwarte miejsce Amelia Skorowska, z czasem 39,19, dziewiąte miejsce Zofia Turowska, z czasem 43,52.
50 m stylem grzbietowym mężczyzn: siódme miejsce Oskar Sikora, z czasem 34,59.
200 m stylem dowolnym mężczyzn: ósme miejsce Wiktor Goitowski, z czasem 2:45,82.
200 m stylem grzbietowym mężczyzn: szóste miejsce Oskar Sikora, z czasem 2:47,46, siódme miejsce Aleksander Trybull, z czasem 2:55,44.
100 m stylem grzbietowym mężczyzn: ósme miejsce Aleksander Trybull, z czasem 1:20,14.

- rocznik 2008
50 m stylem klasycznym kobiet: pierwsze miejsce Natalia Formela, z czasem 40,26.
100 m stylem klasycznym kobiet: pierwsze miejsce Natalia Formela, z czasem 1:25,44.
200 m stylem zmiennym kobiet: drugie miejsce Natalia Formela, z czasem 2:53,49.
100 m stylem motylkowym kobiet: siódme miejsce Julia Chmielewska, z czasem 1:29,43.
50 m stylem grzbietowym mężczyzn: piąte miejsce Konrad Treder, z czasem 35,48.
100 m stylem klasycznym mężczyzn: ósme miejsce Wiktor Hilbrycht, z czasem 1:34,87.
200 m stylem grzbietowym mężczyzn: trzecie miejsce Konrad Treder, z czasem 2:43,11.
100 m stylem grzbietowym mężczyzn: piąte miejsce Konrad Treder, z czasem 1:15,20.
50 m stylem klasycznym mężczyzn: dziesiąte miejsce Wiktor Hilbrycht, z czasem 44,49.
200 m stylem klasycznym mężczyzn: czwarte miejsce Wiktor Hilbrycht, z czasem 3:20,45.

- rocznik 2009
50 m stylem dowolnym kobiet: drugie miejsce Matylda Malinowska, z czasem 33,42.
50 m stylem grzbietowym kobiet: szóste miejsce Matylda Malinowska, z czasem 42,61.
100 m stylem dowolnym kobiet: czwarte miejsce Matylda Malinowska, z czasem 1:15,11.
100 m stylem grzbietowym kobiet: ósme miejsce Matylda Malinowska, z czasem 1:33,32.
100 m stylem grzbietowym mężczyzn: siódme miejsce Wiktor Gruchała, z czasem 1:28,39.
100 m stylem motylkowym mężczyzn: szóste miejsce Wiktor Gruchała, z czasem 1:48,69.
50 m stylem grzbietowym mężczyzn: szóste miejsce Wiktor Gruchała, z czasem 41,39.
50 m stylem klasycznym mężczyzn: dziewiąte miejsce Mateusz Kreft, z czasem 47,81.
200 m stylem klasycznym mężczyzn: ósme miejsce Mateusz Kreft, z czasem 3:35,64.
200 m stylem zmiennym mężczyzn: czwarte miejsce Wiktor Gruchała, z czasem 3:14,30.

- rocznik 2010
50 m stylem grzbietowym kobiet: drugie miejsce Lidia Tomczuk, z czasem 39,36.
100 m stylem klasycznym kobiet: trzecie miejsce Zofia Gruda, z czasem 1:39,56.
100 m stylem dowolnym kobiet: szóste miejsce Lidia Tomczuk, z czasem 1:18,76.
100 m stylem grzbietowym kobiet: drugie miejsce Lidia Tomczuk, z czasem 1:25,87, piąte miejsce Zofia Gruda, z czasem 1:29,61.
200 m stylem klasycznym kobiet: pierwsze miejsce Zofia Gruda, z czasem 3:28,62.
200 m stylem grzbietowym kobiet: trzecie miejsce Lidia Tomczuk, z czasem 3:01:05.
200 m stylem zmiennym kobiet: drugie miejsce Zofia Gruda, z czasem 3:07:30.
Zawody w Warszawie już za nami. Gratulujemy naszym zawodnikom, życiowych rekordów, miejsc na podium i kibicujemy, bo już w najbliższą niedzielę, wystartują w zawodach „XII Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu”, gdzie również powalczą o najlepsze czasy w 2020 roku, tym razem na 25 m basenie.
Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu oraz RODZICOM zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.

Opracowano i nadesłano: Paweł Grzech