sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 62

Miesiąc: 2108

Od poczatku: 135905

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Międzyszkolny turniej piłki wodnej pod patronatem Burmistrza Kartuz. Zwycięstwo dla Szkoły Podstawowej nr 2 Kartuzy.

Minionej soboty w kartuskiej pływalni uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w pierwszym turnieju piłki wodnej pod patronatem Burmistrza Kartuz.
W zawodach wzięło udział 86 uczniów z 10 szkół podstawowych Gminy Kartuzy.
Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy, Szkoła Podstawowa Grzybno, Szkoła Podstawowa Łapalice, Szkoła Podstawowa Prokowo, Szkoła Podstawowa Mirachowo, Szkoła Podstawowa Dzierżążno, Szkoła Podstawowa Kiełpino, Szkoła Podstawowa Staniszewo. Po oficjalnym otwarciu zawodów przez Pana Burmistrza Grzegorza Gołuńskiego przystąpiono do pierwszej część turnieju- rywalizacji grupowej, z której wyłoniono 4 drużyny do drugiej fazy rozgrywek i walki o medale i puchary. Z grup wyłoniły się cztery szkoły: Szkoła Podstawowa Dzierżążno, Szkoła podstawowa Mirachowo, Szkoła Podstawowa nr 1 Kartuzy i Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy. Uczniowie dzielnie walczyli w rywalizacji o medale przy mocnym dopingu kibiców. Ostatecznie:

  • 4 miejsce SP Mirachowo
  • 3 miejsce SP Dzierżążno
  • 2 miejsce SP nr nr 1 Kartuzy
  • 1 miejsce SP nr 2 Kartuzy

Składamy gratulacje dla zwycięzców, a pozostałym uczestnikom turnieju życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że taka rekreacja ze sportowym wykorzystaniem czasu wolnego przez dzieci i młodzież zaowocuje na przyszłość i jeszcze wielokrotnie spotkamy się w kartuskiej pływalni. Kolejny turniej to siatkówka w wodzie.