sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 0

Miesiąc: 1877

Od poczatku: 138195

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Kolejne sukcesy Jakuba Skierki w barwach narodowych na zawodach wielomeczu pływackiego 11 państw w Sofii.

W dniach 2- 3 kwietnia bułgarska Sofia była gospodarzem zmagań reprezentacji juniorów 11 państw: Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy i Polski. Powołanie na te prestiżowe zawody otrzymał kartuski pływak Jakub Skierka, który wywalczył dla naszego kraju dwa medale- srebrny na jego koronnym dystansie 200m grzbietowym oraz w sztafecie 4x100zmiennym płynąc na pierwszej zmianie stylem grzbietowym medal brązowy. Polska reprezentacja zajęła w klasyfikacji końcowej 2 miejsce.
Wielkie gratulacje dla Kuby, którego czekają zgrupowania w drodze do majowych Głównych Mistrzostw Polski w Szczecinie. Sympatyków pływania informujemy, że 24 kwietnia będzie można zobaczyć starty Skierki w kartuskiej pływalni, gdzie ścigać się będą najlepsi pływacy pomorza w finale pomorskiej ligi pływackiej.
Zawodnik i trener dziękują za wsparcie finansowe Panu Jackowi Wrońskiemu- personalnemu sponsorowi Jakuba Skierki oraz głównemu sponsorowi kartuskich pływaków oraz Panu Prezesowi KPWiK Tadeuszowi Ostanek za stworzenie możliwości bezlimitowego korzystania z obiektu pływalni i idealne warunki treningowe.