sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 44

Miesiąc: 999

Od poczatku: 129855

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława 17-18.04.2021r

Wiktoria Wilczewska  Lidia Tomczuk na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej zawodów.

Wiktoria Wilczewska zaprezentowała wyśmienitą formę przywożąc do Kartuz trzy złote i dwa srebrne medale z Mławy oraz kończąc zawody na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej trzynastolatek  Lidia Tomczuk stając trzy razy na drugim miejscu podium  zajęła w klasyfikacji generalnej jedenastolatek także drugie miejsce,nie zawiodła Jadwiga Beyer powiększając pulę złotych medali klubu o dwa następne ,jeden złoty krążek oraz dwa srebrne dołożyła Zofia Gruda, Srebrny medal przywiozła Natalia Formela , Konrad Treder stanął na trzecim miejscu podium co pozwoliło po dwóch dniach zmagań prawie sześciuset zawodników ,z czterdziestu dwóch klubów z całej Polski pływakom  GKS CARTUSIA zająć piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wyniki końcowe do 10 miejsca :

Rocznik 2007

Trybul Alleksander - 5 miejsce 100m stylem grzbietowym, 5 miejsce 200m stylem grzbietowym
Gojtowski Wiktor – 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 10 miejsce 200m stylem dowolnym

Rocznik 2008

Formela Natalia - 2 miejsce 100m stylem klasycznym, 7 miejsce 50m stylem klasycznym, 4 miejsce 100m stylem zmiennym, 10 miejsce 50m stylem dowolnym
Treder Konrad - 3 miejsce 100m stylem grzbietowym, 7 miejsce 100m stylem dowolnym, 9 miejsce 50m stylem grzbietowym
Grzech Maja- 4 miejsce 100m stylem dowolnym, 7 miejsce 100m stylem grzbietowym
Hilbrycht Wiktor - 4 miejsce 100m stylem motylkowym, 8 miejsce 100m stylem klasycznym

Rocznik 2009

Wilczewska Wiktoria – 1 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 1 miejsce 100m stylem grzbietowym, 1 miejsce 100m stylem klasycznym, 2 miejsce 50 stylem klasycznym, 2 miejsce 50 m stylem dowolnym
Malinowska Matylda - 4 miejsce 50m stylem dowolnym, 4 miejsce 100m stylem dowolnym, 10 miejsce 100m stylem grzbietowym
Kreft Mateusz- 5 miejsce 50 m stylem klasycznym, 5 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem zmiennym
Gruchała Wiktor - 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 7 miejsce 100m stylem zmiennym
Słabek Wiktor - 8 miejsce 100m stylem dowolnym, 8 miejsce 100m stylem zmiennym, 9 miejsce 50m stylem klasycznym, 9 miejsce 50m stylem motylkowym

Rocznik 2010

Beyer Jadwiga - 1 miejsce 50m stylem klasycznym, 1 miejsce 100m stylem klasycznym, 8 miejsce 100m stylem grzbietowym
Gruda Zofia- 1 miejsce 100m stylem zmiennym, 2 miejsce 50m stylem klasycznym, 2 miejsce 100m stylem klasycznym, 4 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 4 miejsce 50 m stylem motylkowym
Tomczuk Lidia- 2 miejsce 50m stylem grzbietowym, 2 miejsce 100m stylem grzbietowym, 2 miejsce 100m stylem dowolnym, 4 miejsce 50 m stylem dowolnym, 5 miejsce 50m stylem motylkowym
Gołuński Błażej - 5 miejsce 50 stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce stylem grzbietowym, 8 miejsce 100m stylem dowolnym
Rybakowska Maja - 5 miejsce 100m stylem klasycznym, 6 miejsce 100m stylem grzbietowym, 8 miejsce 50 m stylem klasycznym, 9 miejsce 50 m stylem grzbietowym
Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów